Obiekty oraz firmy, które kochamy w naszym mieście.Restauracja La Rossa

Restauracja La Rossa jest idealnym miejscem dla tych wszystkich, którzy poszukują relaksującego klimatu, dobrego towarzystwa a przede wszystkim smacznej kuchni.

Nasza restauracja jest wymarzonym miejscem na spotkania biznesowe, śniadania, lunche, wspólne posiłki z bliskimi. Restauracja posiada część barowo – kawiarnianą i restauracyjno – bankietową.

32-600 Oświęcim, ulica: Stanisława Konarskiego 3

telefon: +48 509 363 996

mail: biuro@larossa.com.pl


Plantpol sp. z o. o. w Zaborzu koło Oświęcimia

Plantpol sp. z o. o. w Zaborzu k/ Oświęcimia to znany i wiodący producent materiałów wyjściowych i finalnych roślin balkonowych i rabatowych, szkółkarskiego materiału ozdobnego, bylin oraz nawozów hobbystycznych z grupy PLANTON. To także wielokrotny zdobywca nagród na Targach Polagra i innych wystawach ogrodniczych, w tym także zagranicznych, organizator ogólnopolskich seminariów, jak również często zapraszany uczestnik seminariów zagranicznych.

Zaborze, 32-600 Oświęcim , ulica: Jezioro 33 - 35

telefon: 33 842 24 88
mail: handel@plantpol.com.pl


Park Family Fun

Park Family Fun to idealne miejsce, w którym Wasza pociecha nie tylko kreatywnie spędzi czas na zabawie, ale zadba przy okazji o aktywność ruchową, bawiąc się na czteropoziomowej konstrukcji, skacząc, wspinając się i pokonując wyzwania, jakie dla nich przygotowaliśmy.

Wiemy, że naturalną potrzebą każdego małego człowiek jest przebywanie wśród innych dzieci. U nas spotkają rówieśników, chętnych do wspólnej zabawy i szaleństw. Uczyć się będą pozytywnych relacji i zapewnią odpowiednią dawkę radości i niezapomnianych wrażeń.

ulica: Zaborska 33, 32-600 Oświęcim

telefon: 503 31 31 93

mail: biuro@prakfamilyfun.pl


GRAFIKA rolety, bramy, markizy.

Od 25 lat zajmujemy się sprzedażą i montażem rolet zewnętrznych, materiałowych, żaluzji pionowych, poziomych, moskitier i markiz. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy VERTEX, produkującej osłony okienne na skalę międzynarodową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprawdź jak wyjątkowo mogą wyglądać Twoje okna na świat.

32-651 Nowa Wieś, ulica Oświęcimska 4

mail: biuro@grafika.info.pl

telefon: 33 844 13 17


Twój opis


Twój opis


Twój opis