Restauracja La Rossa

 32-600 Oświęcim

ulica: Stanisława Konarskiego 3

 

Restauracja La Rossa jest idealnym miejscem dla tych wszystkich, którzy poszukują relaksującego klimatu, dobrego towarzystwa a przede wszystkim smacznej kuchni.


Nasza restauracja jest wymarzonym miejscem na spotkania biznesowe, śniadania, lunche, wspólne posiłki z bliskimi. Restauracja posiada część barowo – kawiarnianą i restauracyjno – bankietową. Organizujemy kameralne przyjęcia, bankiety, wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i spotkania biznesowe. Podchodzimy do każdego przyjęcia indywidualnie. Unikamy standardowych ofert przywiązując ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów.


telefon: +48 509 363 996

mail: biuro@larossa.com.pl


Organizacja przyjęć

Restauracja La Rossa oferuje usługi organizacji przyjęć okolicznościowych.

Od wielu lat organizujemy pikniki, przyjęcia, bale, imprezy integracyjne i okolicznościowe (chrzciny, komunie, stypy, rocznice), biesiady, biznes-lunche, obsługujemy szkolenia, konferencje i spotkania firmowe.

 

 

Restauracja La Rossa, jako zwycięzca roku 2015 otrzymała certyfikat doskonałości od prestiżowego portalu podróżniczego Trip Advisor. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i dowód na to, że nasze usługi są doceniane zarówno przez lokalnych gości jak i również przez klientów z całego świata.
Dziękujemy!