GRAFIKA rolety, bramy, markizy.

 

Zapraszamy do odwiedzania naszych biur handlowych w Oświęcimiu i Nowej Wsi

adres: Oświęcim, ulica Olszewskiego 4


Od 25 lat zajmujemy się sprzedażą i montażem rolet zewnętrznych, materiałowych, żaluzji pionowych, poziomych, moskitier i markiz. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy VERTEX, produkującej osłony okienne na skalę międzynarodową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprawdź jak wyjątkowo mogą wyglądać Twoje okna na świat.

Oferujemy nowoczesne rolety antywłamaniowe, rolety dzień i noc, rolety rzymskie. Działamy m.in. na terenie takich miast jak: Alwernia, Andrychów, Oświęcim, Babice, Bielsko Biała, Bieruń, Chełmek, Chrzanów, Jaworzno, Kęty, Lędziny, Libiąż, Pszczyna, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Zator.


Jesteśmy dynamiczną i szybko rozwijającą się firmą branży osłon okiennych. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zyskują Państwo:- największy w regionie, ale wciąż systematycznie poszerzany wybór osłon okiennych,
- gwarancję kompleksowej obsługi od pomiaru do montażu oraz wysokiej jakości produktu,
- możliwość dokonania zakupów po atrakcyjnej cenie, w tym dostęp do rabatów i promocji,
- prawo do bezpłatnych konsultacji technicznych i fachowego doradztwa,
- pewność krótkich terminów realizacji zamówienia 
(w przypadku naprawy żaluzji, rolet i bram – do 14 dni),
- dostęp do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego 
(na wszystkie wyroby udzielamy 24-miesięcznej gwarancji).


mail: biuro@grafika.info.pl

telefon: 33 844 13 17

 
 

 

Poza wysokiej jakości produktami oferujemy także fachową obsługę oraz doradztwo w doborze odpowiednich systemów przeciwsłonecznych. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, starając się zadowolić naszych odbiorców. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem stałych klientów.


Większość zamówień trafia do nas od odbiorców hurtowych, których zlecenia realizujemy do siedmiu dni. Dzięki tej współpracy wzrasta sprzedaż naszych produktów, co pozwala nam stopniowo obniżać ceny oraz podwyższać jakość. Tak samo ważni są dla nas odbiorcy detaliczni. Jednym i drugim pomagamy znaleźć optymalne rozwiązania dla każdej powierzchni okiennej tak wewnątrz, jak i na zewnątrz.


Nasze produkty dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej, zapewniamy ich montaż, jak również dopasowanie typów i napędów osłon do indywidualnych wymagań klientów. Najważniejszym zadaniem naszych konsultantów jest zaproponowanie Państwu najlepszego rozwiązania dekoracji, osłony okiennej lub tarasowej, które zapewni wysoki komfort w nasłonecznionych miejscach.

W dziedzinie systemów zabezpieczających przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń potrafimy sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów, o czym można się przekonać, odwiedzając nasz Ekskluzywny Salon Osłon Okiennych w Nowej Wsi przy ul. Oświęcimskiej 4 oraz biura handlowe w Oświęcimiu i Chrzanowie.Oferowane przez nas systemy zaciemnień wnętrz cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko na rynku lokalnym, ale także w całym kraju i za granicą - znajdują nabywców m.in. w Niemczech, Austrii i Wielkiej Brytanii. Gwarancją jakości naszych produktów są odpowiednie aprobaty techniczne i atesty.
 

Staramy się, aby odbiorcy detaliczni mogli dokonać zakupu w domu lub – w przypadku firm – we własnej siedzibie. Nasi konsultanci są świetnie przygotowani do zaprezentowania Państwu pełnej oferty, mają do dyspozycji katalogi i próbki wszystkich produktów. Aby najnowsze rozwiązania stale pozostawały w zasięgu naszych klientów, zapewniamy konsultantom wiedzę teoretyczną i praktyczną, m.in. poprzez udział w montażach szkoleniowych i stały dostęp do informacji technicznych.